NOWY NABÓR od września 2022

• do grupy 2013 i młodsze ( zajęcia od podstaw )
  • nabór uzupełniający w rocznikach młodziczki 2007,2008, 2009,2010,2011,2012 !!!

DOŁĄCZ DO  MEDALISTEK MISTRZOSTW POLSKI W MINISIATKÓWCE

Ciągłość i gwarancja jakości szkolenia/ sukces to nie przypadek!
wszyscy trenerzy UKS Lider Konstantynów Łódzki mają wieloletnie doświadczenie w pracy wychowawczej z młodzieżą, osiągają sukcesy sportowe mając na swoim koncie medal Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej lub Mini siatkówce ( czyli tej w pracy u podstaw ).
Jako klub, który szkoli najmłodsze dziewczęta możemy pochwalić się największymi osiągnięciami w województwie łódzkim.

Dla nas ważne są słowa, ale ważniejsze czyny:

• 2012- brązowy medal Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce
  • 2013- Złoty medal Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce
  • 2018- brązowy medal Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce
  • 2021- brązowy medal Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce

Młodziczki

• 2022- V m-ce Mistrzostw Polski
  • 2020 – VIII m-ce Mistrzostw Polski
  • 2019 -VIII m-ce Mistrzostw Polski
  • 2015 – II m-ce Mistrzostw Polski
  • 2014 – V m-ce Mistrzostw Polski

Kadetki

• 2016 – V m-ce Mistrzostw Polski

Siatkówka Plażowa

• 2015 – Mistrzostwo Polski
  • 2015 – IV m-ce Mistrzostw Polski

Przygoda – wyjazdy na zawody ogólnopolskie rangi mistrzowskiej, turnieje towarzyskie ogólnopolskie i międzynarodowe, obozy sportowe, udział w zgrupowaniach Kadry Wojewódzkiej, Kadry Polski

Mocna pozycja finansowa – zarząd klubu dokłada wszelkich starań by pozyskiwać środki finansowe na zabezpieczenie wysokiego poziomu szkolenia. Nasze zawodniczki mają możliwość trenować i grać sprzętem sportowym najwyższej jakości. Udział i wyjazdy na zawody ligowe oraz ogólnopolskie rangi mistrzowskiej są bezpłatne.

Kariera
nasze wychowanki zdobywały medale Mistrzostw Polski oraz wraz z reprezentacją medale Mistrzostw Europy. Biorą udział w rozgrywkach na najwyższym szczeblu Polskiej Tauron Ligi